מגזין הגיל השלישי – איכות חיים בגיל השלישי

אנשים בגיל השלישי יכולים ליהנות משלווה, רוגע וזמן פנוי המאפשר להם להשקיע בתחביבים ובפעילויות הפנאי שהם אוהבים לעשות, וזו הזדמנות עבור מבוגרים רבים להתחיל לחיות את החיים הטובים. עם זאת, תמיד עולה השאלה איך שומרים על איכות חיים בגיל השלישי. בהינתן העובדה שבגיל זה נפוצות יותר בעיות בתחום הפיזי והקוגניטיבי.

ובכן, אפשר להשתמש בשפע של עזרים, שעוזרים לשפר את איכות החיים אצל אנשים מבוגרים בבית ומחוצה לו.

איכות חיים בגיל השלישי – דוגמאות לעזרים

●  מכשירי כושר לגיל השלישי – קודם כל, מי שרוצה לשמור על איכות חיים בגיל השלישי חייב לשמור על הכושר שלו. זה לא אומר שצריך ללכת למכון הכושר ולנפח את השרירים. במקום זה, רוכשים מכשירי כושר מיוחדים שמיועדים לאנשים מבוגרים המוגבלים קצת בתנועה. אלו עוזרים לנו לשמור על החיוניות של הגוף שלנו, ובפרט לקבל מענה לבעיות נפוצות בגיל השלישי, ולמעשה לחזק את הגוף שלנו ולשמור עליו.

●  הליכונים – ההליכון הוא מתקן עזר מיועד, אשר מותאם במיוחד למבוגרים אשר יכולים ללכת, אך ורק עם תמיכה מתאימה. לא פעם, ההליכון דווקא הוא שמאפשר את העצמאות המלאה, שכן בניגוד לכסא גלגלים, את ההליכון יכול האדם גם להזיז בעצמו, ולאמן את רגליו – ויכול לעזור בשיפור איכות החיים.

●  מתלה הרמה מהמיטה – מי שרוצה לשמור על איכות חיים בגיל השלישי צריך לישון טוב ולקום על צד ימין. מבוגרים רבים מתקשים לעתים לקום מהמיטה או להישכב בה בצורה מסודרת – ועם מתלה מיוחד שממספק את התמיכה המתאימה לגוף, אפשר כמובן להיכנס ולצאת מהמיטה בצורה נוחה.

איכות חיים בגיל השלישי – זה אפשרי !

לסיכום, יש כל כך הרבה עזרים שאפשר להשתמש בהם בכדי להקל על האנשים המבוגרים בחיינו. כאן באתר תוכלו למצוא את כל העזרים האיכותיים ביותר ועזרים נלווים לכל מטרה. לפרטים והזמנות פנו אלינו באתר.

המאמר הועיל לכם? שתפו גם אחרים
Picture of סמדר איתן

סמדר איתן

הנכדה שזיהתה צורך של סבתה בעזרים – "הגיל השלישי" הרגע המכונן של הקמתו.
שמי סמדר איתן – מנהלת הגיל השלישי ומרצה בכל הארץ על איכות חיים בגיל הזהב תוך דגש על סיפורי הצלחה ששיפרו ועזרו בתפקודה של סבתי רחל בראונר ז"ל.

5% הנחה

לרוכשים עד סוף החודש

קוד קופון : sale5

ימים
שעות
דקות
שניות
דילוג לתוכן