עזרים למבוגרים

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

מעוניינים לרכוש עזרים למבוגרים מחברה מקצועית ואמינה?

זקוקים לשירותי ייעוץ ללא התחייבות? רוצים לשפר את איכות החיים של בני הגיל השלישי?

חייגו עכשיו למספר 054-6963056 ונציגי חברת 3rdAge יעמדו לרשותכם בכל בקשה!

חברת 3rdAge גאה לשווק עזרים למבוגרים ברמה הגבוהה ביותר בישראל. החברה שלנו היא היחידה המעניקה שירות רגיש ואדיב מכל הלב, לאוכלוסיית הגיל השלישי ברחבי הארץ. נציגי החברה מכירים היטב את הצרכים של בני גיל הזהב ועושים הכל על מנת לענות עליהם על הצד הטוב ביותר. מעבר לכך, המומחיות של החברה באה לידי ביטוי בהתאמה של העזרים לצרכי המבוגר ומשפחתו.

מהם עזרים למבוגרים?

המוצרים של חברת 3rdAge יכולים לעזור בארבעה היבטים מרכזיים: – גמישות וחיזוק השרירים – הלבשה והנעלה לשיפור איכות החיים – מוצרי פנאי, פעילויות מחשבה ומשחקי חברה – הקלה בשגרת החיים מטרתנו היא להתאים עזרים העולים בקנה אחד עם צרכי המבוגרים. כל העזרים המשווקים על ידי החברה עוברים מבדקים ומבחנים שמטרתם לוודא בטיחות, אמינות ויעילות. אנו מייבאים עזרים איכותיים מהחברות המובילות בתחומן בעולם המערבי. איתנו תוכלו ליהנות מעזרים שהם פרי פיתוח מתמשך, המבוסס על מחקר והבנה עמוקה של צרכי התפקוד בקרב בני הגיל השלישי.

חייגו עכשיו 054-6963056 ותוכלו לשמוע פרטים נוספים.

עזרים למבוגרים מטעם החברה שלנו נבדקים גם על ידי רופאי משפחה ואנשי מקצוע נוספים. אנו מעמידים לרשות הלקוחות שירותי ייעוץ ללא התחייבות או עלות ראשונית, מפעילים מועדון לקוחות ייחודי ומעניקים הטבות ומבצעים. צוותי הפיתוח שלנו עושים ימים כלילות על מנת להביא לידי ביטוי את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עבור עזרים לקשישים, מבוגרים ובעלי מוגבלויות. הייעוד שלנו הוא לעזור לכמה שיותר אנשים, בין היתר באמצעות עזרים לקימה, הליכה, רחצה, רכב, אחיזה ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן