הקטנת התעללות בטיפול בקשישים על ידי עזרים לשגרת חיים?

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

בתקופה האחרונה שומעים מקרים רבים על התעללות, טיפול אגרסיבי וחוסר סבלנות בקשישים, נכים ואנשים סיעודיים.

התופעות חוזרות על עצמן במקרים של מטפלים בבית עובדים זרים או מטפלים בבתי אבות ובתים סיעודיים.

לא בכל הפעמים יכולים ויודעים הקשישים לספר, להביע ולהראות לבני המשפחה את אשר קורה. ישנם מקרים בהם הקשיש אינו מסוגל לשתף אנשי מקצוע ובני משפחה בנעשה בחדרי חדרים ובהתעללות שהם עוברים על מנת לקבל סיוע.

לא כל אדם רואה את הקשיש כבין משפחה כסבא כסבתא ומתייחס בכבוד, בסימפטיה, בסבלנות ואהבה.

המטפלים מקבלים הכשרה איך לטפל באדם מבחינה פיזית, איך להרים נכון, איך לקלח ולשמור על הבטיחות של הקשיש, איך להאכיל בצורה נכונה וכו, אך, אנשים שמגיעים לעבוד במשרות מסוג זה מרגישים מירמור על השכר הנמוך והשעות עבודה המרובות סביב השעון, הקושי הפיזי בהרמת המטופל ואף הניקיון סביב האדם המבוגר, הם מרגישים שהשכר לא הולם את ההשקעה שלהם בעבודה והם לא מתוגמלים מספיק.

אדם קשיש, נכה או אדם סיעודי לא יכול לבצע פעולות יומיומית וזקוק לתמיכה ועזרה מלאה בפעילות הפשוטה של החיים כמו לגרוב גרב, להתקלח, לאכול, לשים טיפות בעיניים, לסגור חזייה, לקום ממיטה, לצאת ולהיכנס מרכב, לנקות את הישבן וכו כל המוצרים הללו קיימים בהישג באתר הגיל השלישי – עזרים לשגרת חיים

בשנים האחרונות בעקבות מחקרים וצורך להקל על הקשיש והמטפלים יושבים לילות וימים מהנדסים לפתח עזרים לשגרת חיים ומוצרים להקלת חיי השגרה, וחושבים כיצד ניתן לאפשר לקשיש או הנכה עצמאות ככל שניתן ומצד שני להקל על המטפל בעבודה הקשה שהוא מבצע.

ממליצה מאוד לבני משפחה, קשישים, אחיות ואנשי מקצוע להכיר ולדעת על החידושים ופיתוחים שמגיעים לארץ מדי חודש.

ניתן לשמוע הרצאות מקצועיות בתחום השיפור לאיכות חיים בגיל השלישי ולהיחשף לעזרים נוספים ולקבלת פתרונות בטיפול בקשישים לפרטים נוספים התקשרו 054-69-63-056 או היכנסו לאתר הגיל השלישי thirdage.co.il

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן