איך להקל על בידוד גל שני בקורונה עם עזרים לגיל השלישי?

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אמצעים בטיחותיים גם בתקופות של בידוד בעקבות הקורונה

כבר מספר חודשים והקורונה לא עוזבת אותנו. היא נכנסה לחיינו בסערה וטרם יצאה, החשש הוא לא רק מבריאות שתיפגע, אלא מתחושת בדידות בגלל תקופות של סגר ובידוד. ומה לגבי הגיל השלישי? חלקם עריריים, חלקם אלמנים, חלקם חיים לבדם בלי משפחה קרובה, כל אחד מהם מתמודד בדרכו שלו עם מצבו הבריאותי והפיזי. מי שיש לו קרוב משפחה מהגיל השלישי או שהוריו הם מהגיל השלישי ומתקשים בתנועה למשל, יכול להקל על  קשיים פיזיים של הקשישים ולהגן עליהם בגל השני של הקורונה בזכות מוצרי עזר בטיחותיים. זה הזמן להפתיע את ההורים, הסבים והסבות, השכנים הקשישים, ולרכוש עבורם אמצעי עזר כמו כיסא לרחצה במקלחת, כיסא שירותים, מעקה מגן למיטה, נעליים מונעות החלקה, מוצרי עזר למטבח, אמצעי עזר לשכיבה, לישיבה ולעמידה. הכול ניתן למצוא בימינו בזכות טכנולוגיה מפותחת ושפע מוצרים שמסייעים לכל גיל להתמודד בחיי היום יום עם קשיי תנועה כאלה ואחרים, אם בעקבות תאונה, אם בעקבות מחלה, אם בעקבות הזקנה.

 

משחקים ומשחקי כושר לגיל השלישי

חלק מהשירות שניתן בימינו לגיל השלישי כולל גם משחקים נחמדים ומכשירי כושר לשמירה על הבריאות ועל זרימת דם תקינה. זה נחמד לדעת שלכל גיל היופי שלו, המשחקים שמתאימים לו ומכשירי כושר מותאמים גם למי שיש קשיי תנועה רציניים. הרעיון הוא להפעיל את הגוף ככל שניתן כדי לא להתנוון, זה טוב לבריאות, זה טוב לנפש.

 

שירות מרחוק גם בצל הקורונה והבידוד 

בידוד גל שני בצל הקורונה מרחף על כולנו כל הזמן. המצבים הנפשיים עלולים להתערער, הבדידות עלולה להתעצם, כשאין יוצא ואין בא, ואי אפשר להמשיך בשגרה, הכול הופך להיות תהומי. גם אם רוצים לצאת למסע שופינג, מסוכן לצאת החוצה ואי אפשר להתרחק מעל 500 מטרים מהבית. כדי שלא תישארו מאחור, כדי שלא תישארו בלי הפינוקים הבטיחותיים המתאימים לגילכם, קיימת אופציה לקבל משלוחי מוצרים עד הבית. הפעילו אותה ותיהנו מהשלל בתוך ימים מספר. 

 

מוצרי איכות בלבד

מה שחשוב בבחירת מוצרים לגיל השלישי זה שהם יהיו איכותיים, כאלה שעברו בקרה על פי התקנים הנדרשים בחומרתם. אין להקל ראש בדבר כי מוצר שאינו איכותי יגרום לנזק ובטח לא לתועלת, לכן יש חשיבות רבה למקום ממנו קונים מוצרים לגיל השלישי, למוצרים עצמם ולהתאמתם לאוכלוסיית היעד. 

לסיכום, הקורונה הופכת עולמות וגם את הבטן של כולנו. אנחנו מחכים לרגע שבו הכול ייפסק ונוכל לחזור לשגרה. בד בבד אנחנו דואגים להורים המתבגרים שלנו שנמצאים בשל גילם בקבוצת סיכון ואולי דואגים לסבים שלנו, לשכנים הקשישים. אפשר פשוט לשמח אותם ברכישת שלל מוצרים שגם יקלו עליהם את התנועה, השכיבה, הישיבה, העמידה וגם ישמחו אותם ויעשו להם טוב על הנשמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן