מעקות למיטה

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

מעקה למיטה עבור מבוגרים, קשישים ואוכלוסיית הגיל השלישי בכללותה – צריך לספק 2 מענות עיקריים: עלייה וירידה נוחות ונגישות למיטה וממנה, וכן – הגנה על המשתמש במהלך השכיבה. הקשיש או המבוגר אינו אדם שחושיו מחודדים כמו אדם צעיר והוא בהחלט עשוי ליפול ממיטה ללא קרש הגנה או מעקה למיטה. כיצד בוחרים את המעקה הנדרש? מה אתם, כאפוטרופוסים או כמי שדואגים לישישים שלכם – צריכים לעשות כדי להבטיח את המוצר המתאים?

פנו לחנות המתמחה במוצרי הגיל השלישי

בחנות זו לא יושב רק צוות מכירות, אלא צביר מומחים לגיל השלישי. בהתאם לדגם המיטה בבית או בבית האבות הם ידעו בדיוק אלו מעקות למיטה יש להתאים עבור הקשישים או האנשים המבוגרים שאתם מטפלים בהם. חשוב שהבחירה תיעשה בליווי מומחים מטעם חברה זו על מנת להבטיח שהיא תיעשה באופן מוצלח ומתאים, וחשוב לא פחות – שיסייע לאנשים בהם אתם מטפלים לשפר את הנוחיות והנגישות שלהם לעלייה וירידה מהמיטה.

הציגו את דגם המיטה בו הקשיש או האדם המבוגר שלצדכם משתמש

לא לכל מיטה יתאים כל דגם של קרש או מעקה. חשוב להציג בפני צוות הייעוץ של החנות למוצרי הגיל השלישי את דגם המיטה על מנת להגיע לסוג המעקה שיתאים לה. החיבורים הכי ייעודיים והיציבות שתתהווה באופן מובהק תלויים רק בכם. תמונה או הסבר על דגם המיטה יסייעו רבות למציאת מעקות למיטה שיספקו מענה מלא לאנשים היקרים לליבכם.

הציגו את העדפותיהם של הקשישים או המבוגרים להם אתם דואגים בהכנות לשינה ובקימה

יש אנשים שאוהבים לעלות עם סולם חבלים למיטה, ויש שיעדיפו שיהיה מגש בקרש שלהם שישמש לנשיאת חפצים ובידור. חשוב להציג מהן ההעדפות של האנשים להם אתם דואגים על מנת למצוא עבורם מעקות למיטה שיספקו מענה מושלם. צוות מומחים יעבור על הפרטים שתציגו ויסייע בגיבוש דגמים שעשויים לבוא בחשבון: גם יתאימו למבנה המיטה וגם יענו על דרישותיהם של המשתמשים העתידיים.

בחרו בעיצוב המתאים למיטה

צבעי הסדינים והמבנה החיצוני של המיטה, יחד עם מעקות למיטה שייבחרו עבור אוכלוסיית הגיל השלישי צריכים כולם ליצור עיצוב מתואם בחדר השינה. בחנות מומחים עבור מעקות למיטה יספקו לכם, בהתאם לדגם המיטה שתציגו, אפשרויות להשלמת העיצוב של המיטה עם מעקות ייעודיים הן בצבע והן בצורה. מעקות אלו לא רק יתאימו למיטה אלא למרחב החדר כולו ועל כן ישלימו את עיצובו בפועל.

חומרי גלם עמידים ובטוחים

כשאתם בוחרים בחנות לגיל השלישי כמי שאמונה על אספקת מעקות למיטה וייעוץ ייעודי, אתם בוחרים במוצר בטוח, איכותי וכזה שנותן ללא ספק את המענה המלא ליקרים לכם ביותר. חומרי הגלם של כל קרש או מעקה נבחרים כדי לספק יציבות מלאה למשתמש ולתת לו לא רק תחושת בטחון אלא גם לענות את צרכי הבטיחות בפועל ולדאוג שלא חשוב מהו השימוש שייעשה במוצר – הוא יוביל לחוף מבטחים ללא נפילות וללא התמוטטות אזור החיבור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן