אתם סובלים מסוכרת? הגעתם לגיל השלישי

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

 

אתם סובלים מסוכרת?

הגעתם לגיל השלישי?

נעליים לרגליים בצקתיות נוצרו עבורכם!

הגעתם לגיל שאפשר להתחיל

אם הגעתם לגיל השלישי ואתם סובלים מרגליים בצקתיות נפוחות, אתם לא לבד. הבשורה המשמחת היא שגם עבורכם יש פתרון מושלם  – נעליים לרגליים בצקתיות נפוחות – פתרון מעולה עבור הנוחות שלכם או של קרובי המשפחה שלכם – סבים, סבות, אבות ואימהות. אם ההורים שלכם או אתם סובלים מסוכרת ובעקבות כך הרגליים בצקתיות, קיימים נעליים לרגליים סוכרתיות שיאפשרו לכם/להם נוחות מקסימלית בתנועה ובהליכה.

 

 

הסימפטום של הגיל השלישי

כדי לאבחן אם יש לכם בצקת, ודאי עברתם בדיקות רפואיות, סדרה של בדיקות שתסייע להבין מה מקור הבעיה. ייתכן שהצטברו נוזלים, ייתכן שיש דלקת מקומית, ייתכן שיש בעיה במערכת הדם, הלימפה או הכליות, ייתכן שאתם סובלים מעודף משקל, ייתכן שפשוט הגעתם לגיל השלישי המתאפיין בתופעות טבעיות שגורמות לנפיחות כזאת או אחרת. אם יש לכם סוכרת, סביר להניח שהסימפטומים יתגלו גם בנפיחות הרגליים. סובלים מדלקת ברגליים שמגבילה אתם בתנועה? כבר הספקתם לגלות ודאי שאין תרופה לבצקת שלכם, אבל אפשר להתמודד עם הסימפטומים למען נינוחות. נעליים לרגליים בצקתיות נפוחות נוצרו במיוחד למען הגיל השלישי ולמען כל מי שסובל מבצקתיות. 

 

מה מיוחד בנעליים לרגליים בצקתיות?

נעליים שמיועדות לרגליים בצקתיות נפוחות הן נעליים גמישות, מותאמות לכל רגל באשר היא, הן רחבות דיין כדי להכיל את הבצקתיות בלי להגביל בתנועה. כשנועלים אותן מרגישים טבעיים בהליכה, הן מושלמות לשימוש בבית ומחוצה לו. סגירת הנעל פשוטה, המדרסים מרופדים, הסוליה נגד החלקה ואפשר לרחוץ אותן למען תחזוקה מעולה. רצועות מיוחדות לפי רוחב הרגל יתאימו גם במקרה של בצקתיות ברמה מתקדמת כי כל הרעיון של הנעליים הן ההתאמה שלהן לרגליים הייחודיות שלכם. הנעליים עמידות לאורך זמן, ניתנות לכביסה ומאפשרות ביטחון בתנועה. מידת הנעל תיקבע לפי אורך הרגל, תזכו לסוליה רחבה ולרצועות ארוכות שיעטפו את הרגל לפי תחושתכם. אפשר לשחק ברצועות, להרחיב או להצמיד בהתאם. מהר מאוד תתרגלו לנעליים המיוחדות ולא תרצו להוריד אותן מהרגל…

 

הטרנד שכבש את כל מי שסובל מהעניין 

כיום עם כל ההתפתחויות למוצרי הגיל השלישי, הנעליים המיועדות לרגליים בצקתיות/סוכרתיות הפכו לטרנד שכבש כבר את כל מי שסובל מהעניין. בהנחה שחשוב לכם לנוע בלי כאבים, לנוע בלי מגבלות, לנוע בנינוחות, אתם חייבים להשיג את הנעליים שיפתרו לכם את כל העניינים. האיכות מנצחת, הנעליים עברו בדיקה מקיפה כדי להתאים את עצמן לרגל נפוחה.  הזדמנות עבורכם לשדרג את איכות החיים. כיוון שכפות הרגליים הן מה שמייצבות את כל העמידה שלכם, יש חשיבות רבה להשקעה ביציבות הרגל. 

לסיכום, הצטרפו גם אתם למהפכת הנעליים החדשות – כך תבטיחו לעצמכם חיים נוחים וגמישים לטובת רגליים נפוחות/בצקתיות/סוכרתיות. והעיקר – הליכה נינוחה ושיפור היציבות והתנועה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן