סנדלים לרגליים נפוחות

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

העובדת הסיעודית מתקשה להשחיל נעל לסבתא שלכם לפני שיוצאים לטייל? ייתכן כי מתפתחת לה נפיחות ברגל. אם אתם חשים כי נעילת נעליים נעשית פרויקט עבור הקשישים שאתם סועדים, יש להם פתרון: סנדלים לרגליים נפוחות. מה ההבדל בינם לבין סנדלים תנכיים שרוכשים לילדים, אתם בוודאי שואלים? תתפלאו, אבל לא רק המידות והגדלים. זו נעל ארגונומית לאנשים קשישים אשר יוצרת בדיוק את המציאות שהם, בתור לקוחות הנעליים, היו רוצים שתתרחש: נעילה קלה ופשוטה וחליצה מהירה ללא עזרה.

על מבנה הסנדל וסגולותיו

סנדלים לרגליים נפוחות עשויים בד ולראשו סקוטשים לנעילה. כל מה שהקשיש אותו אתם סועדים צריך לעשות הוא לדרוך על הסנדל בעודו פתוח ואז למתוח כלפי מעלה את 2 רצועות העל שלו. זה הכל. עכשיו הסנדל סגור והוא יכול לטייל עמן חופשי, ממש כמו נעל. מבנה כזה של סנדל מאפשר לכל קשיש, גם מי שהעובד הסיעודי שלו ממש נלחם עמו על נעילת נעליים, לצאת מהבית בקלות ולארגן את עצמו למצב הליכה לאוטו או לטיול.

פריט נעילה מעוצב ושימושי מאד

הסנדל אינו נופל במאום ממראם של סנדלים תנכיים. הוא מעוצב בגוון אפור בהיר מרהיב עיין ומכיל בדיוק את הצורה של סנדל רגיל, כזו המבוססת על רצועות. סנדל כזה מספק את כל מה שאתם צריכים בשביל להסב הנאה לכל קשיש המתקשה בנעילת נעליו או שהוא נמצא באמת ובתמים במצב של רגל נפוחה וזקוק למעט אוורור ברגל הפגועה. זהו פריט נעילה שאינו רק מעוצב באופן חסר תקדים אלא מאד נוח ופרקטי לשימוש בקרב כל קשיש.

ניתן לשילוב בקלות עם כל פריט לבוש

הקשיש יכול ליהנות מדגמי סנדלים לרגליים נפוחות כשלגופו ביגוד ארוך או קצר בכל סגנונות העיצוב, החל מהאותנטיים ביותר ועד הכי עכשוויים. הסנדל, בשל היותו מבוסס על גוון אפור, פשוט משתלב בקלות עם כל פריט לבוש ויוצר התאמה מושלמת. בשונה מבחירת בגד שרד או חליפה אותנטית, זהו פריט שקל מאד לשלב בכל אסופת ביגוד ללא כל קושי. עם כאלו דגמים של סנדלים לרגליים נפוחות, אך טבעי שהקשיש אותו אתם סועדים לא ירצה להיפרד מהם גם כאשר הרגל תחלים.

הסנדלים שעושים את ההבדל: איכות, נוחות ונגישות חסרת פשרות

עם סנדלים לרגליים נפוחות המשמשים קשישים עם בעיות ברגליים או קושי בנעילת נעליים הם נהנים מכל היתרונות: נעל מעוצבת, יפה ומהודרת שניתן לשלב עם כל סוג של בגד, נוחות חסרת פשרות לאחר הנעילה, איכות שלא תיאמן כאשר מתחילים ללכת וגם בעיצומה של ההליכה, ומעל לכל – פתרון פרקטי, מהיר ומושלם שמכין כל קשיש ליציאה מהירה מהבית לטיול רגלי או למכונית לקראת נסיעה. אם אתם מעוניינים לשפר את הרגלי ההתארגנות של הקשישים אותם אתם סועדים, רכשו עבורם סנדלים לרגליים נפוחות. בכך, תוכלו להבטיח כי ההתנהלות הבאה מולם תהיה הרבה יותר קלה ונגישה גם לכם וגם להם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן