הפריטים שינעימו את הטיול בעיר כמו סנדלים נוחות

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הפריטים שינעימו את הטיול בעיר

הקיץ בפתח וזה הזמן להצטייד בפריטים הנכונים, שיבטיחו לו רק את הנוחות של בני הגיל השלישי אלא גם את ביטחונם בצעידה בעיר ובמרחבים הסמוכים לאזור המגורים. יצרנו עבורכם רשימה של שלושת פריטי החובה, שייסעו לשמור על ידיים פנויות, להתמצא מהר ולהעביר את היציאות לאוויר הבטוח בנועם ובבטחה.

סנדלים מאווררות, המתאימות לרגליים רחבות ונפוחות  

נעליים נוחות שומרות על בריאות כף הרגל ותורמות ליציבה נכונה והליכה תקינה, אך במקרים בהם כף הרגל נפוחה כתוצאה מנטילת תרופות, בצקות, מחלות שגרוניות או מצבים אורתופדיים מורכבים קיים קושי ממשי למצוא נעל, שתשמור על רגל סגורה ויציבה אך יחד עם זאת תתאים למזג האוויר הקיצי והלח. במקומות המתמחים בעזרים לגיל השלישי ניתן למצוא סנדלים מאווררות בעלות סגירת סקוטש נוחה ורחבה ומבנה השומר על יציבות כף הרגל. הסנדלים אף ידידותיים לחולי סכרת, רחיצים, ומצוידות במדרסים מובנים ובסוליה מונעת החלקה. היתרון המרכזי בסנדלים אלו הוא שניתן לרכוש אותן במידת הנעל הנכונה ולא במידה גדולה יותר.

אביזרי אחסון להליכון

כאשר בני הגיל השלישי מטיילים מחוץ לבית הם רוצים לדעת, שהם יכולים להסתדר בכוחות עצמם כמו בימי העבר, שיש ביכולתם לחוש תחושה של עצמאות ותחושה של מסוגלות. אחת הדרכים להבטיח זאת היא על ידי רכישת אביזרי אחסון להליכון הן על ידי תיק רחב המאפשר להם לאחסן את המזון, בקבוק המים, המסמכים, הארנק והתרופות והן על ידי אביזר פשוט ונח למדי הנקרא וו רב תכליתי להליכון.
תיק האחסון נתלה על ההליכון מצדו הקדמי ומהווה תוספת נוחה לטיול מחוץ לבית, הוא רחב דיו ועשוי מבד כותנה קלה. מתאים גם לשימוש על גבי קלנועית. התיק מחולק לתאים ומאפשר התמצאות קלה. הוו הרב תכליתי מיועד לתלייה של שקיות על ההליכון ומאפשר בכך נוחות והליכה בטוחה. הוא מתחבר בפשטות באמצעות תפס ויתאים גם לשימוש על גבי מעקות בטיחות ועל גבי מעקות למיטה.

אביזרים לשמירה על ידיים פנויות

בקיץ, כאשר לובשים בגדים קלים הימצאות של צרור מפתחות בתוך הכיס עלול להעיק. לצורך כך נוצר מחזיק מפתחות ייחודי, המאפשר לשפר את האחיזה במפתח. מחזיק המפתחות הוא למעשה מעין אולר, הניתן לאחיזה בין אצבעות הידיים ואליו מוכסים כל המפתחות הנדרשים לשימוש (מפתחות לבית, לרכב, לתא הביגוד במועדון הכושר, המפתחות לתיבת הדואר וכדומה) השימוש בו פשוט מאוד ואידיאלי לאלו הסובלים מבעיות מוטוריות בכפות הידיים. את מחזיק המפתחות ניתן להשיג באתר של הגיל השלישי.

לסיכומו של עניין, כיום ניתן למצוא מגוון עזרים המאפשרים עצמאות מרבית לבני ובנות הגיל השלישי. החל מסנדלים אורתופדיות, השומרות על כף רגל מאווררת  ו"תופסות" את הרגל מאחורה למניעת החלקה או נפילה, המשך באביזרי אחסון להליכון השומרים על ידיים פנויות ומאפשרים לשאת מיטלטלין חיוניים נוספים לימי הקיץ החמים כמו: כובע, בקבוק שתיה, טלפון נייד, ארנק, מסמכים וכדומה. וכלה במחזיק מפתחות מיוחד המבטיח נגישות גבוהה וידיים פנויות. אבזור נכון, קל משקל ויעיל יבטיח את תחושת העצמאות והיכולת האישית, ויאפשר לבן הגיל השלישי לנוע בבטחה ובנוחות מרבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן