מקלות הליכה

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

חושבים שאתם יודעים הכל על מקלות הליכה? תחשבו שוב! אם גם אתם זוכרים את סבא שלכם הולך עם מקל העץ בצורת האות J הלטינית, כשפקק של גומי מבקיע את הרצפה בקצהו, אתם בהחלט חוויתם את חוויית הווינטג' וזכיתם לחיות את החיים במובן הקלאסי של המילה. אבל העולם התקדם מאז, אפילו שמדובר במוצר לבני ובנות הגיל השלישי. קשישים של היום זוכים לשבת על מקל ההליכה שלהם, לעזור לעצמם לקום באמצעות משענת-קימה על מקל ההליכה שלהם ואפילו לשמוע רדיו ברמקול מובנה המוטמע על המקל, כולל העברת תחנות. כיצד מגיעים לרכישת מקלות הליכה מסוגים אלה?

יש לפנות לחנות ייעודית המשווקת מוצרים מודרניים לגיל השלישי

מודרניזם והגיל השלישי – האם אלו ביטויים שהולכים יחדיו? כיום – לא רק שזה ככה, זדה המעט שאתם יכולים לעשות בשבילם. הם, בשונה מההורים שלהם זוכים להתנהל עם מקלות הליכה טכנולוגיים לחלוטין. ניתן לרכוש, למשל, מקל הליכה שבמרכז שלו יש כסא מתקפל. החלק הזה מעט יותר עבה משאר המקל ולכן הקשיש יכול ללכת עמו באין מפריע. אבל אם הוא רוצה לשבת? שחרור קטן של נצרה פותח לו את הכסא למצב ישיבה. קיפול מחדש מכניס את הכסא לתוך המקל ומאפשר שוב מצב הליכה: קל, פשוט וידידותי מאד לכל משתמש. ומה זה מקל עם רדיו? מקל שיש בו כפתורי העברת תחנות, בורר מצבי ווליום ורמקול. פשוט שומעים את המוזיקה והחדשות מהמקל ונהנים מחוויית בידור חסרת פשרות.

מומלץ לבחור את המקל בהתאם להעדפה של יקירכם

אם הקשיש שלכם חובב טכנולוגיה, גאדג'טים ומוזיקה, מובן כי מקלות הליכה עם רדיו הם הכיוון מבחינתם. אם הוא מתלונן שאין לו איפה לשבת כשכל הספסלים בבית האבות או במוסד הסיעודי תפוסים, קנו לו דגם עם כסא ואפשרו לו לשבת ליד חבריו כשאין מושב פנוי. בדרך זו אתם מבטיחים כי לישיש שלכם יש את כל האמצעים ליהנות ממקל הליכה נוח ללא עוררין, מקל הליכה שהוא לא ירצה להיפרד ממנו אפילו בשינה!

חשוב לבדוק את המקל בהתאם לנתונים הפיזיים, משקל ואופן נשיאה

יש קשישים שאוהבים צורת נשיאה J כמו של פעם, ויש כאלה שאוהבים את המקל שלהם ישר פלס. יש כאלה שאוהבים מקל קל משקל ויש שחייבים מקל מעט יותר כבד כדי להרגיש יציבים. שוחחו עם הישישים שלכם, נסו לברר מה הם מעדיפים שיהיה להם לעזר וחתרו לרכישת המוצר. בדרך זו אתם מבטיחים כי הם ייהנו מתשתית מקלות הליכה שהם ייהנו מהם ויוכלו לעשות בהם שימוש פר אקסלנס. בואו לאפשר ליקיריכם את מקלות ההליכה שהם תמיד ייהנו להשתמש בהם ומבחינתם הם יהיו הרבה יותר מאמצעי עזר לעשיית סיבוב בגינה או ברחוב. עם מקלות הליכה אלה הם יבלו את שארית חייהם בסיפוק רב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן