אודות הגיל השלישי - 3rdAge

מאחז יד לנכים - הגיל השלישי

מאחז יד לנכים הוא דבר הכרחי בבתים של נכים וקשישים. מאחז יד מסייע לשמור על יציבות מרבית בעת מעבר ממקום למקום. בין אם מדובר במעבר לשירותים, למקלחת או לחדר השינה. מאחז היד מעניק גם בטחון למשתמש כדי לא ליפול. התקנה של מאחז היד יחסית מאוד פשוטה, והתמורה אדירה למשתמש. הידית אחיזה מסייעת לקום, לשבת ולעמוד בצורה בטוחה.

 כידוע, ככל שעובר הזמן ומזדקנים, גדלה תחושת החוסר יציבות וחוסר שיווי  המשקל. לכן, גדלים הסיכויים ליפול כשמזדקנים. אשר יש מגוון רחב של פתרונות להתמודד עם תחושות אלה. 

ישנם אביזרי עזר לקשישים אשר יכולים להיות אפקטיביים וקלים לשימוש בבית ומחוץ לבית. ניתן להקל משמעותית על חייהם ופעולותיהם היומיומיים של הקשישים בעזרת אביזרי עזר מקצועיים ונוחים לשימוש.

 ישנם מספר תחומים בהם תוכלו למצוא אביזרי עזר שונים לקשישים. תחום ראשון הוא אביזרי עזר אשר מיועדים לסייע בפעולות בסיסיות ויומיומיות בתוך הבית. תחום שני הוא ביגוד והנעלה מקצועיים ונוחים לקשישים. תחום שלישי הוא אביזרי כושר לשם חיזוק פעולות השרירים. תחום רביעי הוא משחקי חשיבה להעברת הזמן הפנוי בצורה יעילה. את כל אלה תוכלו למצוא באתר של הגיל השלישי- אביזרים מקצועיים לגיל השלישי.

ידיות אחיזה איכותיות- רק אצל חברת הגיל השלישי

חברת הגיל השלישי מתמחים בתחום אביזרי עזר לקשישים ומבוגרים. באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות לשם שמירה על יציבות ובטיחות מרבית עבור קשישים ומבוגרים. כמו כן, תוכלו למצוא גדלים ומידות שונות על מנת להתאים את המוצרים בצורה הטובה ביותר עבורכם. כל המוצרים של חברת הגיל השלישי בעלי תו תקן בין לאומי על מנת לשמור על אמינות ומקצועיות מרבית. 

נציגיה של חברת הגיל השלישי ישמחו תת מענה במשך כל שעות פעילות האתר. כמו כן, חשוב לציין כי המוצרים באתר הגיל השלישי נבחרו בקפידה על מנת לשמור על איכות ומקצועיות גבוהה ככל האפשר. תנו הזדמנות לקרובים אליכם מכל לשמור על איכות חיים גבוהה, נוחה ובטוחה ותקטינו את הסיכויים לנפילות מיותרות.

 צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

מוצרים איכותיים בלבד

הגיל השלישי 3rdAge מייבאת מוצרים איכותיים מחברות מובילות בתחומן בעולם המערבי, המוצרים הינם פרי פיתוח מתמשך תוך מחקר והבנה עמוקה לצרכי תפקוד הגיל השלישי, ליקויי תפקוד ושיקום.

הגיל השלישי מוכר כספק של משרד הביטחון.

אנו עובדים עם בתי חולים, רופאים, אחיות, מרפאים בעיסוק, עובדי רווחה, עובדים סוציאלים, פיזיוטרפיסטים, בתי אבות ודיור מוגן, מכוני שיקום, עמותות, רכזי הגיל השלישי ומרכזי יום.

בברכה,

סמדר איתן

בכל שאלה או בקשה אנא מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי