אודות הגיל השלישי - 3rdAge

הגיל השלישי - גיל הזהב - כל מה שאתם צריכים לדעת.

גיל הזהב

גיל הזהב כבר מזמן עלה בקרב אנשים מבוגרים וקשישים. היום, הודות לטכנולוגיה המתקדמת והמתפתחת, תוחלת החיים עלתה. השילוב בין שירותי הרפואה המתקדמים לבין התרופות, מאפשר להאריך את תוחלת החיים בצורה משמעותית לפני שנים רבות. ישנם טיפולים תרופתיים להמון מחלות, אשר מאפשרים לחיות בכבוד ולהאריך חיים. כמו כן, לא רק שתוחלת החיים עלתה, גם המבוגרים זוכים להתבגר בכבוד ולחיות חיי יומיום עצמאיים בזכות הבריאות המתוחזקת. כמו כן, בעיני המתבונן, זקנה יכולה להתחיל מגיל 60, 70, 80 וכו'. אבל ארגון הבריאות העולמי מגדיר את גיל הזקנה מגיל 65. לכן, מבוגרים רבים מחפשים דרכים רבות על מנת לשפר ולהקל את שגרת היום יום שלהם בבית ובחוץ. לשם כך, ישנם אביזרי עזר אשר מקלים ומייעלים בצורה משמעותית את הפעולות הבסיסיות במהלך חיי היום יום. בין אם מדובר באביזרי עזר לשם ביצוע פעולות בסיסיות בבית או שמדובר במשחקי חשיבה כדי להעביר את הזמן הפנוי. תאפשרו לאנשים היקרים ביותר אליכם להנות מבטיחות מרבית בזמן הליכה בחוץ או ביצוע פעולה בסיסית כמו למשל מקלחת בצורה בטוחה ומועילה יותר. לשם כך נכנסת לתמונה חברת הגיל השלישי- אביזרי עזר לקשישים.

איך לחיות את גיל הזהב בצורה קלה ובטיחותית הרבה יותר?

חברת הגיל השלישי מתמחים במוצרים לשיפור איכות החיים של הקשישים והמבוגרים בבית ובחוץ. ישנם מספר תחומים של מוצרי חברת הגיל השלישי. תחום ראשון הוא מוצרים להקלה על פעולות יומיומיות ובסיסיות בבית. תחום שני הוא ביגוד והנעלה למבוגרים וקשישים. תחום שליש הוא משחקי חשיבה למבוגרים עבור שעות הפנאי. תחום רביעי הוא אבזרי כושר לשם חיזוק השרירים. חשוב להבין כי ככל ששומרים על הבטיחות והיציבות בזמן ביצוע פעולות בסיסיות עבור קשישים, כך מקטינים את הסיכויים לנפילות לא רצויות ולפגיעות פיזיות מיותרות. נציגיה של חברת הגיל השלישי זמינים עבור הלקוחות במשך כל שעות הפעילות שלהם. כמו כן, חברת הגיל השלישי שמה לה לדגש להעניק את המוצרים הטובים והמקצועיים ביותר עבור הקשישים והמבוגרים. לכל מוצרי חברת הגיל השלישי יש תו תקן בין לאומי על מנת לשמור על מקצועיות ואמינות מרבית.

מוצרים איכותיים בלבד

הגיל השלישי 3rdAge מייבאת מוצרים איכותיים מחברות מובילות בתחומן בעולם המערבי, המוצרים הינם פרי פיתוח מתמשך תוך מחקר והבנה עמוקה לצרכי תפקוד הגיל השלישי, ליקויי תפקוד ושיקום.

הגיל השלישי מוכר כספק של משרד הביטחון.

אנו עובדים עם בתי חולים, רופאים, אחיות, מרפאים בעיסוק, עובדי רווחה, עובדים סוציאלים, פיזיוטרפיסטים, בתי אבות ודיור מוגן, מכוני שיקום, עמותות, רכזי הגיל השלישי ומרכזי יום.

בברכה,

סמדר איתן

בכל שאלה או בקשה אנא מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי