אודות הגיל השלישי - 3rdAge

מתמחים בשיפור איכות החיים של בני הגיל השלישי ובעלי קשיים בתפקוד.

הגיל השלישי 3rdAge נוסד על ידי סמדר איתן לאחר חזרתה לארץ אחרי מספר שנים ששהתה בחו"ל, בעקבות הצורך של סבתה לעזרים לשיפור איכות חייה.

שמי סמדר איתן – מנהלת הגיל השלישי ומרצה בכל הארץ על איכות חיים בגיל השלישי תוך דגש על סיפורי הצלחה ששיפרו ועזרו בתפקודה של סבתי.

הגיל השלישי מחולק לארבעה קטגוריות:

קטגוריה ראשונה – הקלה בשיגרת חיים משלב הקימה עד שלב שינה, עזרים לרחצה, לקימה, לאחיזה, לרכב, להלבשה וכו.

קטגוריה שניה – ביגוד והנעלה.

קטגוריה שלישית – כושר וחיזוק שרירים פעילות בטוחה בישיבה.

קטגוריה רביעית – פנאי ותחביבים עזרים שמאפשרים לנו להמשיך להנות מהזמן הפנוי.

 בגלל אהבתי והערכתי העמוקה לסבתי, אישה מדהימה וחזקה, שהגיל החל נותן בה את אותותיו, והיא נזקקה לתמיכה ופתרונות שיקלו עליה את החיים.

בחיפושיי גיליתי קשת אדירה של פתרונות, באיכויות שונות. לכולם שמות דומים, אבל הפערים באיכות ובהתאמה לצורך היו עצומים (לפעמים מצאתי מוצרים שממש מסכנים את סבתא).

מלאת אהבה וחדורת מוטיבציה, למדתי את התחום. הגעתי עד ארצות הברית וקנדה ולמדתי "על בשרי" את ההבדל בין מוצרים, שהושקעה בהם מחשבה, יחד עם מחקר, פיתוח ו…אהבה, לבין המוצרים אחרים.

התחברתי אל היצרנים המובילים בעולם ובחרתי רק את הפתרונות הכי טובים, עם יתרונות מיוחדים, שהופכים אותם למתאימים יותר לבני הגיל השלישי.

כולם בעלי תו תקן בין לאומי ומיוצרים תוך שמירה על נוחות מקסימאלית, קלות נשיאה והתאמה מושלמת של החומרים הנכונים למטרות המוצר.
והכי חשוב כל אחד ואחד מהם הייתי נותנת בשקט ובביטחון לסבתא הפרטית והאהובה שלי!

מוצרים איכותיים בלבד

הגיל השלישי 3rdAge מייבאת מוצרים איכותיים מחברות מובילות בתחומן בעולם המערבי, המוצרים הינם פרי פיתוח מתמשך תוך מחקר והבנה עמוקה לצרכי תפקוד הגיל השלישי, ליקויי תפקוד ושיקום.

הגיל השלישי מוכר כספק של משרד הביטחון.

אנו עובדים עם בתי חולים, רופאים, אחיות, מרפאים בעיסוק, עובדי רווחה, עובדים סוציאלים, פיזיוטרפיסטים, בתי אבות ודיור מוגן, מכוני שיקום, עמותות, רכזי הגיל השלישי ומרכזי יום.

בברכה,

סמדר איתן

בכל שאלה או בקשה אנא מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי