אודות הגיל השלישי

מומחים בשיפור איכות החיים של בני הגיל השלישי ובעלי קשיים בתפקוד.

הגיל השלישי נוסד על ידי סמדר איתן לאחר חזרתה לארץ אחרי מספר שנים בחו"ל, בשנת 2010.

סמדר, הקשורה לסבתה מאד, זיהתה אצלה צורך בעזרים לשיפור העצמאות והתפקוד.

סבתא שלי עלתה לארץ בגיל 12 מרומניה, מסכת חייה הקשה והדאגה לאחיה הקטנים, התאלמנה בגיל צעיר – לא הרתיעה אותה והיא בנתה במו אצבעותיה ובעבודה קשה – עתיד לילדה ונכדיה.

סבתא היתה בשבילי מודל להערצה כאישה עצמאית וחזקה, והיא השפיעה רבות על מי שאני.

כשהבחנתי בהתדרדרות הבריאותית של סבתא וזיהיתי את הצורך שלה בעזרים שיאפשרו לה להמשיך בשגרת חייה, ולאחר שחקרתי את הנושא, הקמתי את "הגיל השלישי" ואני גאה לספר שקיבלתי את ברכתה של סבתא שלי, שהספיקה להינות מהמוצרים.

בחיפושיי גיליתי קשת אדירה של פתרונות, באיכויות שונות. לכולם שמות דומים, אבל הפערים באיכות ובהתאמה לצורך היו עצומים (לפעמים מצאתי מוצרים שממש מסכנים את סבתא).

מלאת אהבה וחדורת מוטיבציה, למדתי את התחום. הגעתי עד ארצות הברית וקנדה ולמדתי "על בשרי" את ההבדל בין מוצרים, שהושקעה בהם מחשבה, יחד עם מחקר, פיתוח ו…אהבה, לבין המוצרים אחרים.

התחברתי אל היצרנים המובילים בעולם ובחרתי רק את הפתרונות הכי טובים, עם יתרונות מיוחדים, שהופכים אותם למתאימים יותר לבני הגיל השלישי.

סמדר איתן מקימה ומנהלת "הגיל השלישי", מרצה בכל הארץ על איכות החיים בגיל השלישי.

הגיל השלישי מחולק לארבעה קטגוריות:

קטגוריה ראשונה – הקלה בשגרת החיים משלב היקיצה ועד השינה, עזרים המסייעים בקימה, ברחצה, באחיזה, בהלבשה, בהליכה – לאורך כל היום.

קטגוריה שניה – פרטי ביגוד והנעלה עשויים כך שהם קלים ללבישה, לרחיצה ומותאמים למוגבלות בתנועה כגון: נעליים לרגליים נפוחות ביותר, חזיה עם סגירה קלה מקדימה, גרביים מונעות החלקה ועוד…

קטגוריה שלישית – מכשירי כושר ביתיים המסייעים לזרימת דם, לשיפור היציבה וחיזוק השרירים והתפקוד – מותאמים לרמות מוגבלות שונות, בטוחים לשימוש.

קטגוריה רביעית – מגוון מוצרים שמסייעים להמשך הנאה מתחביבים ישנים כגון קריאה, סריגה, חריזה, מילוי תשבצים, כמו גם משחקי חשיבה וזכרון לשיפור התפקוד הקוגניטיבי, מותאמים לרמות שונות.

כולם בעלי תו תקן בין לאומי ומיוצרים תוך שמירה על נוחות מקסימאלית, קלות נשיאה והתאמה מושלמת של החומרים הנכונים למטרות המוצר.
והכי חשוב כל אחד ואחד מהם הייתי נותנת בשקט ובביטחון לסבתא הפרטית והאהובה שלי!

מוצרים איכותיים בלבד

הגיל השלישי מייבאת מוצרים איכותיים מחברות מובילות בתחומן בעולם המערבי, המוצרים הינם פרי פיתוח מתמשך תוך מחקר והבנה עמוקה לצרכי תפקוד הגיל השלישי, ליקויי תפקוד ושיקום.

הגיל השלישי מוכרת כספק של משרד הביטחון.

אנו עובדים עם בתי חולים, רופאים, אחיות, מרפאים בעיסוק, עובדי רווחה, עובדים סוציאלים, פיזיוטרפיסטים, בתי אבות ודיור מוגן, מכוני שיקום, עמותות, רכזי הגיל השלישי ומרכזי יום.

בברכה,

סמדר איתן

בכל שאלה או בקשה אנא מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי