נמצאים בבידוד? נעלי בית מחממות לרגליים נפוחות לימי בידוד חמימים ונעימים

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אם כבר בידוד? התהלכו בנעלי בית מחממות לרגליים נפוחות

הקורונה תפסה את כולנו לא מוכנים.  מי היה מאמין שכבר חודשים רבים נהיה בסיטואציה הזויה שבה כל שני וחמישי נכנסים אנשים לבידודים. אבל אם כבר בידוד, לא תרצו להתהלך בבית בנעלי בית מחממות המונעות החלקה בחודשי החורף הקרובים? ברור שכן! אם אתם סובלים מרגליים נפוחות, מבצקות או מרגליים רחבות – בואו להתחדש בנעלי בית נעימות ונינוחות לגברים ולנשים במידות 49-35  ובצבעים לבחירתכם – שחור, כחול או אפור. 

 

במיוחד עבור הגיל השלישי

הגיל השלישי מתאפיין בגיל שבו יש יותר בעיות בתנועה, בהליכה, בישיבה ובשכיבה. בגיל הזה יש צורך באמצעי עזר שונים לכל סיטואציות התנועות השונות – הליכה, ישיבה, שכיבה ורחיצה.  אם אתם כבר מציידים את ההורים המבוגרים או את הסבים והסבתות באביזרי עזר שונים, על הדרך קנו עבורם נעלי בית מחממות לרגליים רחבות או נפוחות המונעות החלקה. יתרונות הנעליים הם ביכולת שלהן למנוע ריחות ולדחות כתמים. תתהלכו חופשיים בלי הגבלה ובלי שקור יקפיא את אצבעותיכם בחודשי החורף הקרים בישראל. 

 

איך תבחרו את הנעליים הנכונות?

נעלי בית מחממות  מונעות החלקה לגיל השלישי מושלמות בעיקר למי שיש לו בצקות ברגליים, רגליים רחבות או רגליים נפוחות. כשאתם מבלים רבות בבית כי אתם בבידוד או בסגר, אתם צריכים להבטיח נינוחות מקסימלית להליכה שלכם. מידת הנעלייים תיקבע בהתאם לרוחב הרגליים שלכם ולמעשה על פי המידה הסטנדרטית המוכרת לכם מחנות הנעליים, כך שלא תצטרכו לרכוש מידה שונה בגלל רגל נפוחה ורחבה. הרצועות הארוכות ייסגרו בהתאם למידת הנפיחות של הרגליים. את הלחץ תפעילו בעצמכם באמצעות סגירה נכונה של הרצועות. הסקוטש הנצמד יאפשר לכם לוותר על התעסקות בשרוכים ובמוטוריקה שדורשת דקויות, כך שקל להבין שנעלי בית לגיל השלישי תוכננו בקפידה להליכה יציבה ללא החלקה ובנעימות רבה. 

 

יופי, מניעת החלקה ונוחות מקסימלית 

נעלי בית לגיל השלישי הן גם נוחות, גם מונעות החלקה וגם יפות, כך שלא מוותרים על האסתטיקה של הרגליים שלכם. כשאתם צעירים אתם לא סובלים מאי נוחות בהליכה, אפילו שמדובר רק בחלל הבית, אבל כשאתם מבוגרים או כשהוריכם מתבגרים אתם מבחינים בשינויים ביציבות ההליכה, שינויים שמצריכים התאמה כמו אביזרי עזר ליציבות וכמו נעלי בית מונעות החלקה שמתאימות לרגליים רחבות במיוחד. 

לסיכום, לא צריך לוותר על יופי ועל נוחות כאשר מדובר בנעלי בית לגיל השלישי. מי שנמצא בבידוד ועבר את גיל 65 ואילך או מישהו שעבר ניתוח ויבלה תקופה רבה בבית בשל קשיי הליכה, מוטב שיהפוך את השהייה לנוחות מיטבית גם ברגליו. כיום יש פתרונות איכותיים לנעלי בית מושלמות לגברים ולנשים בגיל השלישי. אם אפשר להקל על התנועה וגם למנוע החלקה עבור אלו שנאלצים להסתגר בביתם ולהתהלך רק בחלל הבית, למה לא לבחור בנעלי בית מותאמות? 

שאלה רטורית והתשובה כבר ברורה – זה הזמן להזמין נעלי בית מונעות החלקה לימי בידוד מתוקים עד יעבור זעם. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן