מחזיק ספרים

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

בגיל מבוגר, מאמץ בידיים הוא לא תופעה בריאה אך אנשים קשישים רבים שנשכבים לקרוא נאלצים להחזיק בספר הכבד שלהם ולאמץ את הזרועות. המליצו להם לעבור לקריאה בישיבה. זה הרבה יותר בריא עבורם ובניגוד למצב שכיבה, למצב כזה יש פתרון המעניק פטור ממאמץ בזרועות: מחזיק ספרים מקצועי. תשתית זו מבוססת על פלסטיק קשיח וניתנת להצבה פשוטה על כל שולחן ללא חיבורים נדרשים.

פשוט להניח את המחזיק ולהלביש עליו ספר לקריאה

מחזיק הספרים ארגונומי להתנהלות עם כל סוגי הספרים. מציבים אותו על השולחן, מניחים את הספר ומתחילים לקרוא. הספר נפרס על המחזיק כשדף ימין נמצא ליד דף שמאל. הקורא רואה 2 דפים אחד ליד השני, כשהספר פתוח במלואו, בזווית של 180 מעלות בין 2 הדפים. במצב כזה הקריאה מאד קלה וגם העברת הדפים היא ממש פעולה פשוטה וקלה.

המחזיק ניתן לכוונון ועל כן יכול לענות על כל צרכי הקריאה של המשתמש

אנשים חוששים לסוגיות כמו "מה יקרה אם אשים על המחזיק מילון אוקספורד או ספר תנ"ך"? התשובה היא שהנוצרים של אותו מחזיק ספרים, שמחזיקים את הדפים מקדימה ניתנים לכוונון ועצירה בעובי הרצוי. לכן, כל ספר יכול להיות מוצב שם בקלות וביעילות רבה. זהו מוצר שפשוט מתאים לכל סוג של ספר שהקשיש אותו אתם סועדים מחליט לקרוא, במקום שיחזיק אותו בידיים שלו ויגרום לעצמו למאמץ מיותר.

ניתן לרכוש חלקי חילוף עבור המחזיק

הנוצרים, או במילים אחרות, הרגליים שמחזיקות את הספר מקדימה, ניתנות לרכישה כחלקי חילוף. אם הקשיש הפיל בטעות את המחזיק ואיבד את החלפים הללו, ניתן לשמור עבורו אותו ולספק כאשר יש בכך צורך. המוצר מאד ארגונומי, לא מתבסס על הברגות עדינות והדבקות ועל כן עמיד גם במקרים כאלה. חלקי החילוף יסייעו להשמיש אותו מחדש גם לאחר שנפל.

המוצר שכל קשיש חובב קריאה חייב בביתו או בבית האבות

לצד הטיפול המסור של העובד או העובדת הסיעודית, תשומת הלב שלכם והמשחקים שהוא אוהב לשחק בהם, ישנם לבטח כמה ספרים אהובים עליו בתור אישיות חושבת. לכן, אל תביאו אותו למצב של החזקת הספרים בידיים כשהוא מתאמץ מעל כוחו הממשי. הסדירו עבורו מחזיק ספרים שיאפשר לו לקרוא על השולחן מול מנורה ללא מאמץ, ובכך הבטיחו את עתיד הקריאה שלו ללא קושי.

אינו מצריך התקנה, ניתן לאריזה ולשינוע למקום אחר

המוצר מתקפל לגודל מינימלי המביא אותו למשקל של 0.9 ק"ג, ולאורך של 35.4 ס"מ בלבד מה שמאפשר את הכנסתו לתיק או למזוודה בקלות כאשר אתם מסיעים את הקשיש לבתיכם או למקום רחוק ממשכנו הקבוע. זהו מוצר ארגונומי בנסיעות ועל כן מסייע מאד לקשיש שאתם סועדים גם כאשר הוא ואתם מתארגנים לנסיעה בהשתתפותו. זהו מוצר שמשרת אותו נאמנה בכל תקופת הזקנה שלו, במיוחד אם מדובר על אישיות חובבת קריאה למהדרין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן