מגן מזרון – לישון בלי לחשוש משתן בורח

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הצורך במגן מזרון

הגיל השלישי מביא איתו אתגרים רבים שצריכים להתמודד איתם. המבוגרים לא תמיד מצליחים להיות עצמאיים והם זקוקים בגיל מסוים לעזרים, גם אם הם חיים בגפם וביום יום מצליחים לתפקד. עזרים לגיל השלישי מתאימים לתנועה, להליכה, לישיבה, לשכיבה, למקלחת. כשאדם ישן בלילה הוא לא תמיד שולט בסוגריו בגיל מבוגר, ולכן צריך לאפשר לו שינה בטוחה ללא בריחות שתן שיציפו את הסדין ואת המזרן. אחד הפתרונות המצוינים לעניין זה הוא מגן מזרן. המגן מונח על המיטה. יש מגן מזרן למיטה וחצי, למיטת יחיד ולמיטה זוגית, יש גם מגן לכיסא ולספה, העיקר שכל מה שמתחת למגן יישאר יבש, נקי ונעים. המטרה היא לאפשר שינה טובה ונינוחה בלי שתצטרכו להסתבך עם ניקיון של כל מערכת השינה בלילה. ברגע שהמגן נרטב, הוא ורק הוא בלבד מוכנס לכביסה ועובר ניקיון עד השימוש הבא. המזרן עצמו יישאר יבש בזכות יכולת הספיגה שיש למגן.

 

מגן מזרון למיטה וחצי, למיטת יחיד ולמיטה זוגית

בואו ליהנות ממגן מזרן למיטה וחצי, למיטת יחיד או למיטה זוגית לקראת שינה נעימה ונינוחה. המגן אשר פותח ועוצב בניו זילנד מאפשר לכם ליהנות מטכנולוגיה חדשנית ומיכולת ספיגה של עד 2 ליטרים נוזלים לשמונה שעות. לידיעתכם, שכבת המגן לא תאפשר לנוזלים לעבור, השכבה שקטה והסדין והמזרן עצמו ייוותרו יבשים ולא יתמלאו בשתן. אם אתם חוששים מחומרים רעילים, אל דאגה! הסירו דאגה זאת מליבכם. אין חומרים רעילים במגן המדובר. את המגן תניחו על הסדין, את המזרן תרימו לכדי היכולת להכניס אליו כנפיים על מנת למתוח את המגן כראוי, והינה לכם מגן שמאפשר לכם לילה בלי נוזלים מיותרים שיפתיעו אתכם בבקרים.

 

איך לכבס את המגן?

השכבה העליונה של מגן מזרן עשויה כולה מכותנה. השכבה האמצעית של המגן עשויה 95% פוליאסטר, 5% ויסקוזה והשכבה התחתונה עשויה כולה פוליאסטר בלמינציה של פוליאוריטן. אם אתם רוצים לכבס את המגן, והרי צריך לעשות זאת כשהשתן מגיע לבקר, כבסו בנפרד. תוכלו להסתפק רק בכיבוסו של המגן בלי הצורך להחליף תדיר את הסדין בגלל בריחות שתן בלילה. למען כיבוס יעיל, פעלו לפי ההנחיות – מכבסים את המגן עד 40°, מייבשים בחום נמוך במייבש, לא מגהצים, לא לוקחים את המגן לניקוי יבש ולא משתמשים במלביני כביסה או במרככים למיניהם.

 

 

מגן כיסא וספה

ומה לגבי הכיסא והספה שבסלון? גם הם יכולים ליהנות מהגנה כשהמבוגר נרדם על הספה ולפתע בלי להרגיש עלול להרטיב את מקום מושבו. מצב לא נעים ומסורבל שדורש ניקוי הכיסא או הספה. ברגע שיש מגן המותאם גם לספה או לכיסא, מובטח יובש מתחת למגן, כך לא תצטרכו לנקות ספות שלמות או כיסאות, רק להכניס את המגן למכונת הכביסה, והופ – הפלא ופלא, הכול נקי וחוזר לקדמותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן