כף יד רדומה

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הירדמות בכף היד היא תופעה נפוצה בקרב בני הגיל השלישי והיא יכולה להופיע גם בגילאים מוקדמים יותר. הסיבה העיקרית לכף יד רדומה היא לחץ על עצב במקום אנטומי. לחץ כזה נגרם בשל התעבות רקמות מקומיות או לחילופין גידול במקום מרוחק יותר. סיבה אחרת היא מחלות נוירולוגיות הגורמות לתחושה של הירדמות בשתי כפות הידיים. בנוסף, הרבה קשישים מתלוננים על כף יד רדומה כתוצאה מחסך בויטמינים, תגובה לטיפול תרופתי ועוד.

לכדור עיסוי לכף יד רדומה לחצו כאן

אין סיבה להילחץ מתופעה של הירדמות בכף היד. היא מופיעה בעיקר בקרב נשים ובדרך כלל אחרי גיל המעבר. רופאים ואנשי מקצוע מעריכים כי מקור התופעה הוא שינויים הורמונאליים. יחד עם זאת, יש לציין כי התופעה שכיחה גם בקרב אנשים שרגילים לעבוד עם מכשירים רוטטים, פטישי אוויר או מקדחות.

כיצד מטפלים בכף יד רדומה?

כיום יש מגוון עזרים המיועדים עבור הגיל השלישי ומבטיחים שיפור יעיל ומהיר באיכות החיים. האביזר המתאים עבור טיפול בכף יד רדומה הוא טבעת עיסוי. זו טבעת רכה עשויה פלסטיק ועם שמונה שורות של בליטות. בליטות אלו מכסות את כל שטח הטבעת ומבטיחות את התכונות הבאות:

  • סיוע בשיפור התפיסה החושית
  • חיזוק כוח היד, המוטוריקה וטווח התנועה
  • התאמה לפעילות באצבעות
  • שיפור אחיזה
  • גירוי חושים
  • שיפור גמישות וכוח באצבעות

לטבעת עיסוי לכף יד רדומה ולשיפור התפיסה החושית לחצו כאן>>

טבעת עיסוי ניתנת לשימוש בשילוב כדורי עיסוי שונים. היא שימושית מאוד בקרב בני הגיל השלישי, זוכה להצלחה ואידיאלית עבור פעילויות כגון בידול תוך מישוש ואבחון גודל של צורה ומשקל.

בחברת הגיל השלישי ישמחו לספק לכם פתרונות עבור תופעות כף יד רדומה. צרו קשר עם הנציגים שלנו ובואו לשמוע על עזרים לשיפור באיכות חיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן