חלוק רחצה

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

לא יהיה זה סוד לומר כי אחד המוצרים הנדרשים באופן מובהק לקשישים הם חלוקי הרחצה. לא זו בלבד שמגיע להם להתענג אחרי המקלחת באביזר קטיפתי מחמם ומפנק, הם צריכים את זה לכל מה שקשור בהתנהלותם: ישיבה על כסא גלגלים מבלי שזה ירגיש להם צפוף (לרוב, זה קורה כאשר החלוק אינו מיועד לישיבה בכיסא גלגלים), התנגבות ללא מגבת, באמצעות בד החלוק בלבד, והנאה מגוף מוגן התקררות באופן מלא, כולל לראש ולקצות הידיים והרגליים. את זה תוכלו למצוא בחלוק רחצה ייחודי לקשישים.

בחרו עבורם את החלוק בעיצוב המתאים

ניתן להסדיר עבורם חלוק שחור, כחול, סגול או לבן. מומלץ לצייד אותם בגוון המושלם עבורם, זה אשר הם ייהנו להביט בו בכל פעם שהם משתמשים. בל נשכח שאביזר פונקציונאלי מעוצב מרגיש למשתמש טוב יותר מאשר אביזר שעובד אך העיצוב שלו לא נראה טוב לדעתו. לכן, חשוב להשקיע בבחירת הגוון ולוודא שאתם מתבייתים על דגם שהקשיש שלכם אוהב. אם אינכם בטוחים, שוחחו אתו וודאו שהוא בוחר לעצמו את בגד חלומותיו, שהוא ייהנה להתבונן בו בכל פעם שהוא לובש אותו ולהתגאות בבחירתו מול חבריו לבית האבות או למועדון הקשישים במקום יישובו.

החלוק מתאים לכל פעולה שנעשית על ידי הקשישים

החל מישיבה מרווחת, נוחה ומלאה בכסא גלגלים עם החלוק, כלה בטיול בגשם ובקור כשקפוצ'ון איכותי מגן על הראש, ועד להתנגבות מלאה תוך ספיגת המים במהירות, ממש כמו במגבת רחצה, יכול הקשיש להגשים מגוון יעדים עם חלוק רחצה זה. הוא פשוט מקצר לו תהליכי התנהלות בסיסיים והופך אותם לקלים ופשוטים במיוחד. חלוק רחצה פונקציונאלי זה מאפשר לקשיש שלכם לא רק לחיות את הישורת האחרונה של חייו אלא ליהנות ממנה באמת ובתמים. תנועה רגלית או על כסא גלגלים ויציאה ממקלחת רטובה הופכות למשימות פשוטות וקלות ואפילו מענגות במיוחד כאשר הן מלוות בחלוק זה.

טיול סתווי או חורפי קל – בקלות

באמצעות ההגנות שמספק החלוק, במיוחד הגנת הקפוצ'ון לראש, הטיולים הללו הופכים לבטוחים באמת. כמה פעמים אמרתם להורים או לסבים שלכם בבית האבות שטיול זה לא רעיון טוב כי קר בחוץ והם עשויים להתקרר? בדיוק בשביל זה מיועד חלוק רחצה זה. הוא לא נגד גשם, ואי אפשר לצאת בלי מטרייה, אבל הקפוצ'ון הוא מגן קור איכותי מאד, ולכן כאשר ישנו קור יבש בחוץ ניתן לצאת לטייל בבטחה.

המלצות לבחירתו הסופית של חלוק רחצה

אם אתם מטפלים בזוג קשישים שחי יחדיו, רצוי לרכוש עבורו חלוק בזוגות בעל עיצוב זהה. מומלץ תמיד לשאול להעדפת הקשישים שאתם מטפלים בהם לגבי עיצוב החלוק, אך אם אתם מצליחים לשכנע אותם לבחור בדגם שמתאים למגבות האמבטיה שלהם בגוון, עשיתם להם את היום כי תליית החלוק תיראה יפה ומעוצבת במיוחד במקרה כזה. חשוב לאפשר לקשישים למדוד את החלוק ולדווח לכם אם הוא מהווה פתרון נוחות איכותי עבורם. אל תהססו להחליף אם מרגיש להם טייט או רחב מדי על הבטן והגפיים. בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן