זכוכית מגדלת – כלי עזר נהדר לחידוד הראייה בגיל השלישי

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הצורך בעזרים לשיפור הראייה בגיל השלישי

כל אחד רוצה לקרוא בצורה מדויקת, בלי לאמץ את העיניים, בלי לטעות בין ג לבין ז, בלי להתבלבל בכתוב, אבל ככל שאנחנו מתקדמים בגיל, כך גם הראייה שלנו נעשית פחות ופחות חדה. עבור אלה שרואים מטושטש או שיש להם כבדות בראייה, יש פתרונות נהדרים – עזרים לקריאה ולהתעסקות במוטוריקה עדינה בלי לפספס, גם לא את החור של קוף המחט. תוכלו למצוא שפע של רעיונות לזכוכיות מגדילות ומתאימות. כל אחד בהתאם לנוחות ולצורך שלו  יוכל למצוא את זכוכית המגדלת המיועדת לו. 

 

לתלות את הזכוכית על הצוואר

רוצים לתלות את הזכוכית על הצוואר ולהאיר לכם בתאורה מתאימה את הכתוב? זכוכית מגדלת בקוטר 107 מ"מ תגדיל עבורכם את הכתב כשהעדשה הקטנטנה – 22 מ"מ – תגדיל עבורכם את הכתוב פי שישה. בזכות שתי מנורות הלד תוכלו ליהנות מתאורה מושלמת כשאתם קוראים את העיתון או את הספר שאתם אוהבים. הזכוכית מופעלת בעזרת 3 בטריות מסוג AAA, אז אל תשכחו להצטייד גם בהן. 

 

להניח את הזכוכית על השולחן

מעדיפים לראות את הכתוב באמצעות זכוכית מגדלת התואמת לשולחן? תוכלו לבחירתכם להניח את הזכוכית על השולחן. כך תוכלו להיות חופשיים בידיים ולקרוא להנאתכם בלי הפרעות. אם תחברו את האור בחיבור פשוט של USB תקבלו תאורה מופלאה שתעצים את חוויית הקריאה ללא כל מאמץ העיניים.  מידות הזכוכית למי שסקרן הן 20 ס"מ על 30 ס"מ. קריאה חדה פי שניים וחצי מהראייה הנוכחית שלכם מובטחת לכם והינה לכם חוויית ראיית מושלמת. 

 

להשתמש בעדשה, לתלות על הצוואר או להשתמש כסימניה 

מעדיפים זכוכית מגדלת בעדשה בזמן הקריאה? מתעסקים במוטוריקה  עדינה שמצריכה מכם ראייה מחודדת פי כמה? העדשה תחדד את ראייתכם פי שניים כשזכוכית המגדלת מחוברת אליה. הזכוכית עשויה פלסטיק ואתם יכולים להשתמש בעדשה גם כסימניה, מה שנקרא "שניים במחיר של אחד". רוצים לתלות את הזכוכית כשרשרת? ראייתכם תהיה מחודדת פי שניים וחצי גם במקרה זה. 

 

הגדלה מיטבית

זכוכית המורכבת משלושה לדים תחדד ראייתכם פי שניים, נוח לאחוז בה, להתנייד איתה לכל מקום, וכמוה גם חברתה – זכוכית המחוברת לקוצץ – כזאת שתאפשר לכם לחדד את הראייה שלכם כשאתם קוצצים את הציפורניים ברגליים ובידיים. שימו לב כי גם כדי להגדיל את המסמכים אתם זקוקים לזכוכית מגדלת. במקרה כזה זכוכית A4 תהיה מצוינת עבורכם מבעד לעיניכם הרואות. 

 

לסיום 

בין אם אתם משתמשים במשקפיים, בין אם לא, בין אם אתם מתקשים לראות מקרוב או מרחוק, זכוכית מגדלת תסייע לכם כעזר מוביל, בייחוד אם אתם שייכים לגיל השלישי. בזכוכית המגדלת תוכלו להתנייד לכל מקום שתלכו, היא קטנה ומועילה לכל אחד כמעט, היא זולה והיא יעילה במיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן