אופניים לרגליים ולידיים

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הכירו את מוצר הכושר האפקטיבי ביותר לגיל השלישי: אופניים לרגליים ולידיים. מכירים את הסיטואציה שאתם יודעים שאתם צריכים לעשות ספורט וכושר אבל לא מצליחים למצוא את נקודת הפנאי שתדרבן אתכם לבצע את החיבור הנדרש? עכשיו דמיינו מה זה עבור הקשישים להם אתם דואגים: הוריכם, סביכם, אחיכם הגדולים מאד, ועוד. עבורם, כמי שחצו את גיל 60 או 70, הנטייה לצאת לכושר מהווה נטל משנה לשנה. כיצד ניתן לרתום אותם לפעילות גופנית בקלות? באמצעות אופניים לרגליים ולידיים.

הכלי אינו מצריך סחיבה: הוא נייד וקל לאחסון

בשונה מאופניים סטנדרטיות של חדר כושר או ממכשיר הליכון, מדובר בממשק שמאד קל לסחוב, לגרור ולאחסן. לכן, גם מאד קל לפרוס אותו ולהתחיל סשן של פעילות גופנית. אופניים לרגליים ולידיים הם כלי מתקפל, וככזה מאד קל לשלוט בו. העמדתו קלה ופשוטה. היא מתבססת  על פריסת רגליים לכיוונים נגדיים על מנת ליצור בסיס העמדה טוב של הכלי. לאחר מכן ניתן לעלות על הכסא שלו, שנראה כמו כסא של אופניים מכל סוג אחר, לדווש ובמקביל לעשות סיבובי ידיים עם הכידון.

נכנסים לכושר בקלות ובכל מצב

בשונה מאופני כושר רגילים אינכם צריכים לגשת לחדר כושר, לנסוע אליו או להסיע את יקיריכם לשם. ניתן להשתמש באופניים בתוך בית האבות או דירת הקשישים בכל ימות השנה, גם כאשר גשום. הכלי רק מצריך פריסה וכניסה ל- Mode של דיווש ותנועות ידיים. זה הכל. בשל כך, נושא הכושר הופך להיות באמת ובתמים פשוט וקל כאשר מדובר על אופניים לרגליים ולידיים. הכלי ניתן לוויסות על ידי המתעמל תוך מציאת רמת הקושי המתאימה לו ביותר.

וויסות אימוני הכושר על אופני ידיים ורגליים

אופניים לרגליים ולידיים ניתנים לוויסות קל של רמות הקושי, גם של סחיבת הכידון בתנועה סיבובית על ידי הידיים וגם של הדיווש שהולך ונעשה יותר קשה ככל שמתקדמים ברמה. אופניים לרגליים ולידיים המתאימים את רמות הקושי למשתמש מספקים לו את כל הכלים להתפתח בתחום שרירי הרגליים וסיבולת לב ריאה, תמורות מאד חשובות עבר גוף האדם.

לעשות כושר בקצב של המשתמשים

אחד היתרונות המשמעותיים של אופניים לרגליים ולידיים הנו הכושר. מאד גם להגיע למצב של פעילות גופנית ברוכה ברמות קושי קלות שהולכות ועולות. בדרך זו לא רק שתוכלו לעשות כושר באחריות, אתם תחושו את ההתקדמות שתאפשר לכם להגיע לגבהים שתמיד חלמתם עליהם. אופניים לרגליים ולידיים הנם כלי קל משקל וקל לתחזוקה, מה שהופך את ההתפתחות הגופנית והסיבולת לב ריאה לקלות ופשוטו עבור כל משתמש. אם אתם מעוניינים לרכוש עבור הקשישים שלכם מכשיר כושר מתקדם וקל לתפעול, אופניים לרגליים ולידיים הן בדיוק הכלי שיגשים עבורם תמורות אלו וייצור את התחושה של "נפש בריאה בגוף בריא" במלוא מובן המילה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן