תיקים להליכונים – להקל על הגב שלכם בזמן ההליכה

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

תיק לכל הליכון

רוצים לשמח את הגיל השלישי? את סבא ואת סבתא? את אימא ואת אבא שהם כבר מבוגרים? רוצים להקל עליהם את התנועה כשהם נעים בהליכונים שונים? בקולנועית? בכיסא גלגלים? רכשו עבורם תיק מיוחד להליכון. תיקים להליכונים וכסאות גלגלים באשר הם מיועדים לגיל השלישי ולמי שמתקשה בתנועה ולא משנה איך הוא נע, העיקר שלא יצטרכו אותם האנשים לסחוב על גבם את התיק העמוס תרופות, ארנק, טישו, מפתחות ושלל אוצרות שאנשים נוטים לזרוק לתיקים שאיתם הם מסתובבים. זכרו כי כל עומס מכביד ממילא על מי שמתקשה בתנועה. הקלו עליו את המשקל באמצעות תיקים להליכונים – איכותיים, מיוחדים ובשלל צבעים.

 

הקלה על ההליכה

שייכים לגיל השלישי? נעזרים בהליכון אפילו שאתם עדיין לא קשישים, אבל עברתם תאונת דרכים ואתם עדיין מדדים? חליתם או אושפזתם וכעת אתם בתהליך של חזרה לחיים אט אט, בדרך להחזיר לעצמכם את הצבע ללחיים? אם עניתם כן על אחת השאלות, תיק הליכון הוא מה שאתם זקוקים לו בזמן שאתם מתרגלים הליכה בטוחה ואיטית. מה שבטוח הוא שאתם לא צריכים ללכת עם התיק שלכם על הכתפיים ולהקשות עליכם את המשקל, לכן עבורכם ורק עבורכם יצרו תיקים להליכונים, תוכלו לתלות את התיק בקלות על ההליכון ולצאת לסידורים שונים מחוץ לבית בלי שהמשקל יכביד עליכם ובלי שתרגישו כובד נוסף על גופכם.

 

נעים להכיר – תיקים להליכונים

תיק הליכון עשוי כותנה, מה שאומר שהחומר ידוע ומוכר ועמיד כמובן.  יש בתיק כיסים עמוקים שמאפשרים לכם להכניס תכולה רבה לתוך התיק. את הכיסים תמצאו גם בצד הקדמי וגם בצד האחורי של התיק, כך שתוכלו להעמיס מכל טוב בלי להכביד על המשקל שלכם בזמן ההליכה. התיק כמובן מוכן ומזומן לתלייה בחזית ההליכון ואף מחובר אליו באמצעות ווים מתאימים, כך שיש לכם גם קשר עין עם התיק והתכולה היקרה שבו, אם יש. כיוון שאנחנו מאמינים בשילוב של פרקטיקה ושל יופי ואסתטיקה תוכלו למצוא תיקים להליכונים בשלל צבעים. מי אמר שאי אפשר להיות אופנתיים בכל גיל?

 

מי בכלל צריך תיק?

יש אנשים שמכניסים חצי חיים בתוך התיק שלהם כשהם יוצאים מהבית. אם אתם הולכים למכולת, אתם צריכים ארנק, נכון? ואם אתם הולכים לטיול קצר בגינה, אתם זקוקים לטישו? לבקבוק מים? למגבונים? למפתחות הבית? איפה תאחסנו את כל הדברים האלה? האם תכניסו הכל לתיק ותישאו אותו בלית ברירה על הגב? למה???  ההליכה לא מספיק קשה לכם? בימינו כשיש אין ספור פתרונות, כפי שאימא סוחבת תינוק בעגלה ומניחה את התיק בתחתית העגלה או על הידיות שלה, כך גם איש קשיש שנעזר בהליכון או איש שנמצא בתהליכי החלמה מפציעה או ממחלה ונעזר בהליכון – זקוק לסחיבת התיק בלי שהוא יכביד. עבורכם נוצרו תיקים מושלמים איכותיים המותאמים להליכונים השונים. אתם רק צריכים לבחור את הצבע וכבר תוכלו לצאת בקלות לטיול בגינה כשהגב חופשי ומשוחרר מהמשא  J.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן