פתרונות כושר בישיבה ומשחקים לגיל השלישי לימי הסגר

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

פתרונות כושר בישיבה ומשחקים לגיל השלישי לימי הסגר

הסגר הוא אחת התקופות המאתגרות עבור היקרים לנו בגיל השלישי. כשהם יושבים ספונים בדירותיהם הפרטיות או בבתי אבות וסיעוד, מחכים לתקשורת עם העולם החיצון וסופגים ימי בדידות רבים, משהו חייב להיכנס בוואקום כדי להפיח בהם שוב חיוך על השפתיים. מדובר על פעילויות ועיסוקים שונים המיועדים למבוגרים. באמצעותם, הם יוכלו ליהנות שוב ממעט חיי חברה, משיפור הכושר הגופני ובכך – להעצים את איכות חייהם באופן שלא משתמע לשתי פנים.

תשתיות כושר בישיבה לפיתוח היד וסיבולת לב ריאה

רכשו עבור יקיריכם הקשישים אופני כושר ייעודיות, ללא גובה, המאפשרות גם לנמוכי קומה לעלות וליהנות. ניתן לרכוש גם כדורי גומי ופלסטיק לפיתוח האצבעות ואפילו מכשירי אצבע טוריים ללחיצה, מישוש וחיזוק המפרקים הקטנים של פרק כף היד. איבר זה מתנוון מאד בגילים מבוגרים וחיזוקו קריטי להמשך תפקוד ראוי שלהם גם בדברים המינימליים ביותר כמו החזקת ספל קפה או שימת פריטי מלבוש על גופם. ניתן לרכוש עבורם גם תשתיות פילטיס כמו כדור פיזיו ועזרים למתיחת הרגליים. באמצעותם, הם יחושו בגוף בריא יותר, יציב יותר וכפועל יוצא – גם בנפש בריאה הרבה יותר.

משחקי חברה שכולם אוהבים – במתכונת ייעודית לזקנים

חפיסת קלפים, כולל מחזיק-קלפים מקצועי לקסמים, משחקי פיתוח מוטוריקה עדינה, משחקי זיכרון, משחקי חשיבה ומשחקי חברה להתראות בקבוצות גדולות ובינוניות. ניתן לרכוש גם חבילות משחקים בזוגות. באמצעות משחקי החברה שכולם אוהבים, הקשישים שלכם לא יחושו לבד ותחושת המחנק בבדידות תקטן מאד. איישו את חדרי השינה והמגורים של היקרים לכם במשחקי חברה מובילים והבטיחו להם את עתידם במלוא מובן המילה. באמצעות משחקים אלה, יוכלו הקשישים היקרים לכם ליהנות באמת משגרת חייהם, להעביר את הזמן בניחותא ולהכיר אנשים חדשים במצבם, שותפיהם למשחק. בדרך זו אתם מגשימים להם את יעד הפרת הבדידות ומפיחים בהם רוח חדשה של חיי חברה פורחים.

כאן מומלץ להסדיר פתרונות לגיל השלישי

באמצעות חנות ייעודית לגיל השלישי ניתן לדאוג ליקיריכם לכל מה שהם מבקשים בשביל לכונן את שגרת חייהם. בחנות זו ניתן למצוא מכשירי כושר שהוסבו לשימוש אנשים מבוגרים, כולל פתרונות כושר וחיזוק נקודתיים לכף היד, למפרק הרגל וכד'. ניתן למצוא משחקי חברה מובילים שהוסבו עבור מבוגרים וניתן לקיים באמצעותם משחקים ארוכי טווח שיעסיקו את הקשישים בזמן הפנוי שלהם. בחנות מומחים עבור הגיל השלישי תוכלו למצוא את מה שיקיריכם באמת זקוקים להם ולהתאים את המוצרים לשימושם על פי דרישה שלהם. בחברת שיווק פתרונות כושר בישיבה ומשחקים לגיל השלישי ניתן למצוא את כל מה שיקיריכם באמת זקוקים לו בשביל ליהנות מהישורת האחרונה של חייהם גם כאשר היא מתקיימת בבידוד עקב וירוס מתפשט. אפילו בתקופה זו ניתן לעשות שיהיה להם טוב, באמצעות המשחקים ומכשירי הכושר האטרקטיביים ביותר לשימוש בגיל זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן