משחקים לבני ובנות הגיל השלישי

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אין ספק כי עבור אנשי ונשות הגיל השלישי – התחום המעניין ביותר הוא כמובן המשחקים. עכשיו, בתקופה של סגר, בדומה מאד לתקופות של מלחמה והתכנסות במקלטים ובממ"דים, הלבד, ולא הבייחד הוא שמושל בכיפה ומה שנשאר ליקרים המבוגרים שלכם הוא לחוות את הלבד כמה שיותר בנעימים ועם מינימום דיכאון ודכדוך. הדרך לעשות את זה עוברת במציאת פעילויות פנאי אטרקטיביות והמשחקים הם ללא ספק הדרך לעשות את זה. במאמר זה נציג מספר סוגים של משחקים עבור הגיל השלישי מתחומים שונים שעשויים לבוא בחשבון ולהעצים את הקשר שלהם לעולם על אף הבידוד תוך הקטנה משמעותית של העצבות והמלנכוליות הנובעות ממצב בלתי נעים זה.

משחקי חשיבה ליחידים

בואו להכיר ליקרים שלכם משחקי חשיבה אסטרטגיים או מחשבתיים פרופר שיסייעו להם להעביר את הזמן ולהעביר פעילויות מעניינות. המשחקים מבוססים על שאלונים, טריוויה וידע כללי ומאפשרים את כל מה שנדרש כדי לעורר את החשיבה והאינטלקט ולהחזיר לקשישים שלכם את האווירה הטובה והמשמחת. משחקי החשיבה לא עוסקים רק בנושאי ידע כללי אלא גם באסטרטגיות וחידות באווירה שמתאימה לגיל זה. משחקים אלו ניתן לשחק ביחידים או במסגרת בילוי קבוצתי של מספר בני ובנות הגיל השלישי.

משחקי זיכרון ליחידים

משחקי הזיכרון ליחידים מאפשרים לקשישים שלכם להעביר את חוויות הזיכרון ממש כמו בילדות, לשחק משחקי זיכרון וטריוויות המבוססות על זיכרון. משחקי זיכרון חשובים מאד לפיתוח "שריר" הזיכרון שמתנוון ככל שהגיל נעשה יותר מבוגר. לא רק שהם יזכרו אתכם יותר טוב בגילים מתקדמים, הם ייהנו מחוויית הזיכרון ממש כמו בילדות. באמצעות תכנים המתאימים לאנשי הגיל השלישי ניתן לספק להם חוויית זיכרון שהם ייהנו בכל פעם שהם ייגשו אליה.

משחקים קבוצתיים

המשחקים הקבוצתיים אשר מבוססים על לוח, קלפים וכד' תמיד היוו השראה לבני כל הגילים והם מעוררים אצל המבוגרים משהנו מיוחד במינו: התכנסות קבוצתית לשם משחק ממש כמו בעבר. המשחקים הקבוצתיים שניתן לרכוש כאן הותאמו במיוחד לשימוש מבוגרים הן בכלי המשחק הבטיחותיים והן בתכנים. בואו לאפשר למבוגרים שלכם ליהנות ממשחקים קבוצתיים איכותיים לבני גילם.

רכישת משחקים ייעודיים למבוגרים – בחנות ייעודית לגיל השלישי

אם אתם אפוטרופוסים של אנשי הגיל השלישי או דואגים להם – מומלץ מאד לרכוש עבורם משיקי חשיבה, זיכרון וחברה בחנות ייעודית לגיל השלישי. כאן, ניתן לחשוף אותם לכל סוגי המשחקים שיספקו להם הנאה ועדנה במלוא מובן המילה. בואו להכיר להם משחקי לוח, קלפים וחשיבה מכל הסוגים. מומלץ להיעזר גם בעזרי משחקים שיסייעו להעביר את החוויה, למשל מחזיק קלפים או שולחן ללוח. עזרים אלו מאפשרים להם ליהנות מחוויית המשחק באופן מובהק ולאמץ אותה עוד יותר לליבם. בואו לספק להם את כל מה שהם צריכים בשביל ליהנות באמת ובתמים ממשחקים ברמה חסרת תקדים ובהתאמה מושלמת לשימוש שלהם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן