יתרונות השימוש במדרסים לבני גיל הזהב

שתף ב...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אילו מצבים רפואיים מצריכים שימוש במדרסים?

מרבית האוכלוסייה סובלת או תסבול בעתיד מכאבים הנובעים מבעיות שונות בכפות הרגליים. מקורן של חלק מהבעיות הינו הצורה הטבעית והמולדת של כף הרגל או שחיקה אשר נגרמה לאורך השנים כתוצאה ממנח לא נכון של כף הרגל, הליכה בנעליים שאינן מתאימות לכפות הרגליים, כתוצאה מפציעות ספורט ועוד.

 קיימים מספר מצבים רפואיים אשר מצריכים בדיקה של איש מקצוע, אשר יכול לאבחן את הבעיה ולהעניק לכם מספר פתרונות אפקטיביים למניעה, לטיפול ולהפחתת הכאבים. כף רגל סוכרתית, דורבן בעקב ופלטפוס אלו הן רק חלק מהבעיות הנפוצות בכפות הרגליים. במידה ואתם מרגישים כאבים עזים באזור כפות הרגלים, כאבים בכפות הרגליים ואף כאבי גב חשוב מאד לא להזניח את הנושא ולגשת לאבחון מקצועי על מנת לקבל פתרון מתאים למניעת החרפת הכאבים, תוך טיפול בבעיה הרפואית. מומלץ להשתמש במדרסים ובנעליים מתאימות להליכה גם בהיעדר בעיה רפואית מאחר וכל משקל הגוף מונח על כפות הרגליים ולכל כף רגל מבנה שונה המצריך שימוש בנעל אשר ייעודית לה.  

 

חשיבות השימוש במדרסים בקרב קשישים

לשימוש במדרסים חשיבות גבוהה גם בקרב אוכלוסייה צעירה ובריאה אך כשמדובר באוכלוסייה מבוגרת החשיבות גבוהה עוד יותר ואף הכרחית. בני גיל הזהב חווים כאבים בגוף כתוצאה ממצב רפואי ירוד, בעיות בריאותיות שונות ועקב פציעות או נפילות. הכאבים, הפציעות והשינויים הפיזיולוגיים והאנטומיים בקרב קשישים משפיעה על היציבה, העמידה וההליכה. לאורך זמן יציבה לא נכונה שבה כובד משקל הגוף מונח בצורה שאינה מאוזנת על כפות רגליים תגרום להופעת כאבים עזים ובעיות רפואיות נלוות. בנוסף בגיל מבוגר הסיכון להופעת מחלות שונות גובר, לדוגמא מחלת הסוכרת אשר פוגעת במפרקים, בברכיים ובכפות הרגליים. מעבר לבעיות אשר נגרמות כתוצאה מהשפעות הגיל, חשוב לזכור שישנן בעיות פיזיולוגית נפוצות אשר מצריכות גם הן את השימוש במדרסים, כמו: קשת גבוהה בכף הרגל, פלטפוס ועוד.       

                                    

מדרסים אורתופדיים – פתרון לטיפול פשוט בבעיות רפואיות

 מדרסים אורתופדיים מסייעים למניעת בעיות רפואיות, הקלה וטיפול בכאבים בכפות הרגליים. חשוב לרכוש מדרסים אורתופדים בהתאמה אישית, כך שיתאימו באופן מדויק למבנה כף הרגל ולסוג הבעיה. לפני התאמת המדרס, יש לבצע אבחון מקיף שיוכל לקבוע את מקור הכאבים וכיצד ניתן לטפל. בצעו את האבחון במכון המומחה בתחום האורתופדיה אשר יידע לתת לכם תשובות ולהתאים לכם מדרסים במקום. המדרסים חיוניים לכלל האוכלוסייה, ובייחוד כשמדובר באוכלוסיית גיל הזהב. החשיבות בשימוש במדרסים אורתופדים ונעלים נוחות גבוהה ואף הכרחית על מנת לאפשר לקשישים לבצע פעילות יומיומית ולא להימנע מביקורים משפחתיים, קניות ופעילות שגרתית עקב קושי בהליכה וכאבים עזים בכפות הרגליים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן